piątek, 28 sierpnia 2015

LEGO Jurassic World - Zaginiony Świat: Isla Sorna and Przybycie InGenu


Warsztat
Zaczynasz w hangarze. Skieruj się do górnego narożnika z lewej i wejdź w interakcję z tablicą, jako Ian. Przypatrz się podświetlającym się klockom, po czym powtórz kombinację, jaką zobaczysz. Z klocków, które się rozsypią, stwórz pompę do farby.
121
Teraz musisz ustawić dwa pokrętła z prawej w taki sposób, aby w środkowym zbiorniku była zielona farba. Następnie wskocz na pompę, dzięki czemu pracownik będzie mógł pomalować auto. Przejdź nieco w prawo i strzel Eddim w dwie tarcze na górze.
122
Kiedy opony spadną na ziemię wskocz na jedną z nich i skieruj się w prawą stronę warsztatu. Wjedź w wyznaczony do umieszczenia opon punkt, po czym wróć po drugą i skieruj się do drugiego punktu. Po chwili drugi wóz będzie gotowy. Na koniec podejdź Eddim do środkowego auta i napraw je kluczem francuskim.
123
Kiedy w warsztacie pojawi się Nick skieruj się w prawo i pozbądź się zabezpieczeń na bramie. Podejdź w prawą stronę i szczypcami zniszcz łańcuch na bramie, po czym napraw generator Eddim. Kiedy pojawią się skrzynie strzel w nie z karabinu Eddiego (celuj w tarcze).
124
Z klocków stwórz mechanizm, który zacznij obracać zielonym klockiem, aż element na taśmie dojedzie do ściany. Skieruj się do windy z lewej, wjedź na górę, a potem przejdź w prawo, łamiąc Nickiem kolejne zabezpieczenie. Kontynuuj w prawo, gdzie zejdź po schodach na dół, a potem udaj się do prawego dolnego narożnika. Zniszcz brązową skrzynię i wypełnij z klocków brakujący element podłogi. Wejdź na górę Eddim i napraw niebieski komputer.
125
Skorzystaj z niego, a kiedy będziesz mógł używać dźwigu, skieruj go w dół. Podczep się do magnezu, po czym przestaw cały dach autobusu w górę, w stronę naprawianej maszyny.
W poszukiwaniu Sarah
W nowej lokacji rozpraw się z małymi dinozaurami, po czym przejdź na drugi brzeg strumyka. Podjedź Nickiem do srebrnych klocków i zniszcz zabezpieczenia narzędziami. Załatw kolejną grupę wrogów, po czym wejdź do jaskini Ianem. Na końcu znajdziesz muchomora, na którego wskocz. W ten sposób dostaniesz się piętro wyżej.
126
Zniszcz piramidę z lewej i stwórz z niej kowadło, które ugrzęźnie na gałęzi. W ten sposób opuścisz na dół lianę, po której kompani będą mogli wejść na górę. Przy wiszącej w górze ekrany gałężi znajdziesz dwie liany. Powieś się na nich dwoma bohaterami, a kiedy gałąź się opuści wejdź trzecim na górę i kopnij w drabinkę z lewej. Na górze możesz zniszczyć klocki z lewej i zablokować z nich przejście dla małych dinozaurów, które będą cię stale atakować.
127
Strzel Eddim w tarczę z lewej, a z klocków stwórz siekierę. Wskocz kilka razy na platformę z prawej, po czym w jaskini podnieś Eddim księgę i zacznij iść po śladach. Po dotarciu do odpowiedniego punktu wygrzeb z ziemi klocki, z których stwórz trampolinę. Następnie wskocz dwiema postaciami na drążek, dzięki czemu zwalisz na dół drzewo, torując sobie drogę do dalszej części lokacji.
128
Udaj się w lewo i zniszcz Nickiem czerwone klocki przy srebrnej piramidzie. Wskocz nim na konar i zacznij robić zdjęcia w wyznaczanych kolejno punktach.
Stado stegozaurów
Po odnalezieniu Sarah znajdziesz się na arenie z rozwścieczonym dinozaurem. Udaj się w prawy dolny narożnik i zniszcz lokalne obiekty. Z brązowych klocków stwórz coś na wzór schronienia, do którego wejdź jednym z bohaterów. Kiedy uderzy w nie dinozaur, ustaw Nicka przed nim i zrób mu fotkę.
Czego brakuje w grze Wiedźmin 3Lista, lista, lista przebojów.Czego brakuje w grze Wiedźmin 3
129
Udaj się teraz na lewą stronę, gdzie z brązowych klocków stwórz drugie schronienie. Wejdź do niego Sarah, a kiedy dinozaur w nie uderzy zrób mu zdjęcie Nickiem. Powtórz całą taktykę po raz trzeci, tym razem klocki znajdziesz w górnym prawym narożniku areny.

Przybycie InGenu


Wyrusz w drogę kierując się wzdłuż szlaku wytyczonego przez przezroczyste monety. Na lewo od wodospadu znajdziesz klocki wbite w ścianę. Wskocz po nich na górę Nickiem, po czym dobierz się nim do mechanizmu na szczycie. Zejdź na dół i z klocków zbuduj pale, po których dostań się na drugą stronę.
130
Przy przepaści strzel Eddim w tarczę na drzewie, a po drugiej stronie wyślij Sarah do odchodów z lewej. Z klocków stwórz trampolinę i wskocz na górę, gdzie rozpocznie się etap.
Sabotaż obozu
Skieruj się w dół, a potem w prawo, gdzie rozpraw się z kilkoma żołnierzami. Następnie otwórz Nickiem klatkę, a Sarah przeszukaj odchody, które w niej znajdziesz. Po chwili zainteresują się wami kolejni żołnierze z prawej. Rozpraw się z napastnikami. Następnym celem będzie dostarczenie osłabionemu zwierzakowi nieco pożywienia - grzyba, loda i banana.
131
Przejdź w prawo do drugiego obozu. Oczyść go z wrogów i udaj się na górę od bramy. Przeszukaj odchody Sarah. Znajdziesz nich loda, którym nakarm dinozaura wypuszczonego z klatki. Wróć do drugiego obozu. Na prawo od garnka znajdziesz obiekt z łańcuchami. Zniszcz go i stwórz mechanizm, w którym pokręć korbą. Wylejesz w ten sposób wodę oraz grzyba, którego daj dinozaurowi.
132
Ostatni ze składników, banan, jest z kolei w stalowym pojemniku na prawo od anteny. Otwórz go narzędziami Nicka i dostarcz owoc osłabionemu zwierzakowi. Zmień postać na dinozaura i skieruj się nim do wrogiego obozu, gdzie przeprowadź szarżę na ładunki wybuchowe.
133
Kieruj się cały czas w prawo, aż nie będzie dalej przejścia. Wtedy przeprowadź szarżę na pękniętą ścianę na górze ekranu i wskocz na podwyższenie. Na miejscu rozpraw się z kolejnymi wysłannikami InGenu, po czym wskocz Sarah na drążek z prawej. W ten sposób uwolnisz zwierzę.
134
Przełącz postać na uwolnionego przed chwilą stegozaura i skieruj się w prawy górny narożnik planszy, gdzie uderz ogonem w zielony wóz z prądem oraz pobliską klatkę. Po chwili zapalą się reflektory, a energia dotrze do pojazdu z prawej. Pod postacią Sarah lub Nicka załatw atakujących cię żołnierzy.
135
Wejdź Sarah do otwartej niedawno klatki i z odchodów wyciągnij klucz, którym uwolnij zwierzęta w lewym dolnym narożniku. Zmień postać na uwolnionego triceratopsa i zniszcz nim dwa zielone wozy przy namiocie. Następnie zbuduj z klocków dwie wieże z reflektorami.
Mobilne laboratorium
W dalszej części etapu zacznij od próby wejścia po linie na górę i rozbujania nieco pojazdu. Kiedy ten się trochę podniesie zmień postać na Eddiego i podnieś księgę, z którą zacznij iść po śladach. Wykop z ziemi klocki i zamontuj je na masce busa. Następnie podejdź do auta z prawej, przeciągnij linę i wsiądź do niego. Zacznij kierować w lewo i prawo tak, aby wskaźnik był cały czas na środku półokręgu.
136
Przełącz się na Iana i zacznij wchodzić po linie na górze. Przechodząc w lewo lub prawo unikaj spadających z góry przedmiotów. Kiedy auto się zepsuje wróć do Eddiego i napraw silnik. Wsiądź do wozu i ponownie balansuj wskaźnikiem na środku podziałki.
5 kontrowersyjnych momentów w historii GTASzokowanie to nie nowość.5 kontrowersyjnych momentów w historii GTA
137
Kiedy w końcu uda ci się dotrzeć na górę, czeka cię ostatnia na tym etapie scenka.