sobota, 29 sierpnia 2015

LEGO Jurassic World - Świat Jurajski: Atak and Wielkie starcie

Okaże się, że brama w miejscu, w którym przebywasz, jest zamknięta na kłódkę. Skieruj się Grayem w prawo i odnajdź niskie przejście. Dotrzesz na półkę skalną, gdzie znajdziesz kamienie. Rozbij je, podnieś klucz i otwórz nim bramę.
096
Rusz wzdłuż drogi, aż dotrzesz do drugiej bramy. Na lewo od niej znajdziesz niebieski przycisk na ziemi. Stań na nim Zachem, zmień postać i wskocz na górę Grayem. Zniszcz dwa obiekty i stwórz z nich drabinę. Wejdź na górę Zachem i napraw niebieski panel.
Główna ulica
Na początek zmień postać na Zarę i skieruj się w stronę szklanego wejścia do sklepu muzycznego. Wciśnij i przytrzymaj klawisz specjalnej akcji, dzięki czemu po chwili kobieta krzyknie i zniszczy szkło. Wejdź wtedy do środka. Zniszcz znajdujący się na środku obiekt i napraw go Zachem. W ten sposób uruchomisz muzykę, która przegoni latającego dinozaura.
097
Po chwili zostaniesz przeniesiony do bohaterów po drugiej stronie ulicy. Skieruj się do wejścia do kina i włam się do panelu z lewej, korzystając z komputera Claire. Kiedy zamkną się drzwi za dinozaurem, stwórz z klocków wejście na górę. Udaj się tam Owenem, po czym zrzuć na dół linę z lewej. Wejdź Claire na górę i przejdź w prawo, gdzie włam się do konsoli.
098
Po powrocie do bohaterów z prawej ułóż z klocków trampolinę i wskocz na nią Zarą. Następnie po drążkach kieruj się w lewo. Po wylądowaniu rozpraw się z dinozaurami i zniszcz niebieskie obiekty, z których stwórz kładkę dla chłopaków. Podejdź Grayem na wskazane miejsce na prawo od dinozaura i pstryknij zdjęcie, co spowoduje, że gad odleci wyrzucając po drodze klucz.
099
Zmień postać na Owena. Przejdź po dachu budynku w prawo, zeskocz na ziemię i podnieś klucz, którym otwórz kłódkę w pobliskim budynku. W środku wskocz Claire na kolorowy drążek z lewej i skorzystaj z dźwigni, aby przywrócić zasilanie.
100
Wróć do bohaterów z prawej i zacznij biec w lewo, eliminując po drodze napotkane dinozaury. Podejdź do fontanny i przekręć czerwony zawór na dole. Następnie z klocków stwórz uchwyt do fontanny i ustaw ją tak, aby woda leciała na płomienie.
101
Kiedy obydwie grupy bohaterów się spotkają, przejdziesz do kolejnej części misji.
Alfa
Przełącz się na Barry'ego i podnieś nim księgę leżącą na ziemi. Zacznij kierować się po śladach w lewo, po czym wykop kilka klocków, z których stwórz bale, po których można przejść. Podejdź do przycisku na ziemi z lewej i podsadź Owena na górę. Przeskocz nim po balach i kieruj się w prawo.
102
Przeskocz po lianie w prawo, zrzuć na dół drabinę, a potem nożem przetnij roślinę przy drzewie, dzięki czemu uwolnisz pierwszego żołnierza. Z klocków na ziemi stwórz rakietę i wskocz kilka razy na podest z prawej, aby ją napompować. Po chwili wystrzeli płosząc dinozaura, a ty uratujesz drugiego żołnierza.
103
Ruszaj w prawo, aż dotrzesz do kolejnego uwięzionego żołnierza. Kiedy podasz mu rękę, rzuci się na ciebie dinozaur. Wciskaj klawisze pojawiające się na ekranie, a po przepędzeniu go, pomóż wydostać się trzeciemu potrzebującemu. Rusz w prawo, stwórz z klocków kładkę i wejdź po niej na górę.
104
Skieruj się w prawo i przeszukaj Owenem odchody. Znajdziesz w nich klocki, z których stwórz drabinę. Wejdź na górę i rzuć Barrym hak w pomarańczowy zaczep z prawej strony. Załóż Owenowi kamuflaż i przejdź w prawo, gdzie przeszukaj odchody i zniszcz trzy brązowe obiekty.
105
Poskładaj klocki w małe działo, które nakręć czerwoną korbą na dole. Potem odpal je, kopiąc w część z prawej. Następnie Barrym przeciągnij pomarańczowych uchwyt na górze, a z klocków stwórz z trampolinę, po której dostań się na górę.
106
Po scence z dinozaurami i żołnierzem skorzystaj z kamuflażu Owena i skieruj się w prawo. Poskładaj klocki i strzel w tarczę nad silnikiem paralizatorem Barry'ego. Kiedy auto przejedzie w lewo poskładaj klocki, stań na niebieskim przycisku jedną postacią, a potem wybij się w górę drugą.
107
Po chwili rozpocznie się ostatnia w tej części etapu scenka.
Pościg raptorów
Kiedy znajdziesz się w ciężarówce zacznij ostrzeliwać nadbiegające dinozaury. Jeśli będziesz byt wolny, to doskoczą do wozu, a ty będziesz musiał wciskać klawisze, pojawiające się na ekranie. Co pewien czas i tak będziesz musiał to uczynić, na przykład po to, żeby ratować Graya.
108
W drugiej części pościgu wcielisz się w Barry'ego. Zacznij ostrzeliwać dinozaura Deltę, przebywającego na dachu ciężarówki przed wami. Następnie kontynuuj ostrzeliwanie nadbiegających gadów.
Czego brakuje w grze Wiedźmin 3Lista, lista, lista przebojów.Czego brakuje w grze Wiedźmin 3
109
Po dotarciu do końca pościgu zadanie zakończy się.

Wielkie starcie


Skieruj się w kierunku wytyczonym przez przezroczyste monety. Po dotarciu przed drzwi użyj komputera Claire, aby włamać się do panelu na prawo od nich. Kiedy ściana się opuści, wejdź na górę Owenem. Następnie przepchnij dinozaura z lewej, a z klocków stwórz Grayem drabinę.
110
Wejdź na górę Claire i podejdź do panelu z prawej. Włam się do niego, zeskocz na dół i przejdź przez drzwi.
Centrum innowacji
Przejdź w prawo i włam się Claire do panelu na górze. Kiedy ściana zmieni swoją powierzchnię wdrap się na górę Owenem i wyrusz w lewo. Po urwaniu rury zbuduj z kości drabinę, wejdź na górę i włam się Claire do komputera z lewej. Wejdź do pomieszczenia z lewej Owenem i przetnij linę.
111
Użyj zdolności Graya, aby poskładać klocki, po czym przepchnij zielony klocek. Chwilę po napięciu młotka rozbije on szybę, torując drogę do kolejnej lokacji. Udaj się tam Grayem i skorzystaj z niskiego przejścia. W nowym pomieszczeniu zniszcz czaszkę dinozaura i poskładaj z klocków brakujące fragmenty podłogi z lewej.
112
Wróć do którejś z poprzednich postaci i popchnij w prawo, a potem w górę obiekt blokujący przejście. Udaj się w prawo, gdzie natkniesz się na dinozaura. Obejdź go z tyłu Zachem i wejdź do zaciemnionego pomieszczenia na górze. Kiedy tam wejdziesz zaatakuje cię dinozaur. Aby go pokonać wciskaj pojawiające się na ekranie klawisze.
113
Po walce dojdź do końca pomieszczenia i aktywuj generator, przywracając prąd. Kiedy gad pójdzie w lewo, ruszcie na dół. Po chwili do pomieszczenia wejdzie nowy przeciwnik. Włącz kamuflaż Owena i przejdź przed nim, po czym zniszcz klocki z prawej i stwórz z nich katapultę. Pokręć czerwonym zaworem, a po strzale będziesz miał wolną drogę dla kompanów.
114
Podejdź Zachem do niebieskiego panelu z lewej i napraw go. Stworzysz w ten sposób hologram, do którego zlecą się dinozaury.
Akcja na bulwarze
Po znalezieniu się na zewnątrz wyrusz w prawo. Z klocków stwórz drążek, który pociągnij dinozaurem, po czym wejdź do środka Zachem. Uruchom panel z lewej, a po przywróceniu światła przejdź Grayem przez niskie przejście. Po znalezieniu się na górze przeskocz na lampę z lewej i zrób przeciwnikowi zdjęcie.
115
Z rozrzuconych klocków stwórz nowy obiekt, po czym przełącz się na dinozaura i powąchaj mniejszego gada. Następnie wyrusz w lewo, kierując się zapachem. Przy palmie jaszczur rozkopie klocki, z których stwórz niebieski przycisk. Stań na nim Owenem i podrzuć w górę Graya, po czym zrób przeciwnikowi drugie zdjęcie z góry.
116
Zejdź na ziemię i dokończ działo, po czym zasiądź za jego sterami. Strzel w otwarty pysk potwora, przełącz się na mniejszego dinozaura i zaatakuj go. Potem przełącz się na kolejnego i z pewnej odległości rzuć się przeciwnikowi na łeb. Kontynuuj trzy powyższe kroki (strzał, atak i wgryzienie się), aż przeciwnik padnie.
117
W drugiej fazie walki udaj się dinozaurem w lewo i powąchaj doniczkę. Kontynuuj marsz w lewo, w stronę kosza, gdzie gad wykopie kilka klocków. Stwórz z nich drążek przy reklamie na górze, po czym wskocz na niego welociraptorem, a z klocków, które zlecą stwórz drabinę.
118
Wejdź na górę i udaj się Owenem do prawego górnego narożnika, gdzie przeszukaj odchody. Znajdziesz w nich czerwoną korbę, którą umieść przy podnośniku. Kiedy wskoczy na niego Claire unieś go korbą do góry, a potem zjedź dziewczyną po linie na budynek z prawej. Na miejscu użyj niebieskiego panelu, który wysunie klocki z balkonu.
119
Wskocz na górę Owenem i wejdź jeszcze wyżej korzystając z klocków przy ścianie z prawej. Następnie odetnij linę na balkonie z lewej. W ten sposób zrzucisz na dół neon, który porazi przeciwnika prądem. Wejdź wtedy w skórę T-reksa i zaatakuj wroga. Wciskaj i przytrzymuj klawisze, które będą pojawiać się na ekranie.
Czego brakuje w grze Wiedźmin 3Lista, lista, lista przebojów.Czego brakuje w grze Wiedźmin 3
120
Kiedy uzyskasz kontrolę nad mniejszym dinozaurem przejdź w prawo i pociągnij za drążek. Drugim dinozaurem wskocz na górę, podejdź do pomostu z lewej i z wyznaczonego miejsca zaatakuj przeciwnika. Na koniec ponownie czeka cię sekwencja z wciskaniem klawiszy, pojawiających się na ekranie.